2018-04-21, 14:07

Normal Kurye

Normal Kurye Kurye Göndermek İçin
(0212) 213 73 34 numaralı telefonlardan arayarak kurye talebinde bulunabilirsiniz.
Hizmet Bölgelerimiz
Hızlı kurye taşımacılığı hizmeti şu anda sadece İstanbul ili ile sınırlı olmakla birlikte toplu dağıtımlarınız konusunda Taşıma Grubumuz içerisinde yer alan diğer şirketlerimizin de hizmetlerinden yararlanılarak tüm Türkiye genelinde gönderi yapabilirsiniz.
Fiyatlarımız
Abone ve peşin gönderilere ilişkin fiyat listemizi internet sayfamızda bulabilirsiniz. Araç kurye, toplu dağıtım ve toplu dağıtım öncesi hizmetlerimize ilişkin fiyatlarımızı öğrenmek için (0212) 266 12 00 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Abonelik Şartlarımız
Moto-Kurye abonelik sisteminde, müşterilerimizin peşin ödeme yaparak pul alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Yoğun ve sürekli gönderi yapan müşterilerimiz kurumsal bilgilerini çağrı merkezini arayarak Satış Destek Bölümündeki yetkili arkadaşlarımıza ilettikleri taktirde abonelik süreci başlayacaktır. Abone kaydı alınan müşterilerimiz avantajlı olan indirimli fiyat listesini kullanacakları gibi yoğun dönemlerde ve olumsuz hava şartlarında hizmetten öncelikli olarak yararlanacaklardır. Cari hesap sistemi uygulanacak abone müşterilerimiz tüm gönderilerini taşıma irsaliyeleri eşliğinde gönderecek ve Motor Kurye muhasebe servisinin haftalık düzenleyeceği faturayı ödeyeceklerdir.
Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi 8:30 - 18:00 Cumartesi günleri ise 8:30 - 16:00 saatleri arasında kurye talebinde bulunabilirsiniz.
Toplu Dağıtım Hizmetlerimiz
Toplu dağıtım hizmeti ile davetiye, bilet, brosür, katalog, duyuru, süreli yayın, dergi, bülten, kredi kartı, banka kartları, fatura, hesap özeti, küçük paket, promosyon gibi çok çeşitli gönderileriniz güvenli, sistemli , hızlı ve ekonomik şekilde alıcısına gönderebilirsiniz.
Dağıtım Öncesi Hizmetlerimiz
Toplu dağıtım kapsamındaki gönderilerin  zarflama, ambalajlama, harmanlama, set oluşturma, insert yerleştirme, etiketleme, özel ambalaj malzemeleri temini, kişiye ya da şirketlere özel paketleme işlemleri dağıtım öncesi hizmetler olarak Motor Kurye tarafından her müşteriye özel şekilde sunulmaktadır.
Gönderi Teslimi
Motor Kurye'de tüm gönderiler özel takip numarası ile kayıt altına alınarak programa girişi yapılır. Teslime ilişkin bilgiler talebiniz üzerine e-mail ile, telefon ile ya da cep telefonu mesajı ile tarafınıza bildirilir. Ayrica kayıt sırasında alacağınız gönderi takip numarası ile web sayfamızda yer alan gönderi takip kısmından her müşteriye özel olarak verilecek kullanıcı adı ve şifresi ile teslim bilgilerini öğrenmeniz de mümkündür.
Dosya Poşeti (Gönderi Poşeti) Temini ve Ödemesi
Gönderilerinizin daha güvenli ve düzenli bir şekilde taşınabilmesi için özel olarak hazırlanan Motor Kurye dosya poşeti ücretsiz olarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Yoğun ve sürekli çalısan abone müşterilerimize belli periyotlarda dosya poşeti gönderilecektir. Ayrıca tüm kuryelerimizde bulunan dosya poşetlerimiz talep eden müşterilerimizin gönderilerinde kullanılacaktır.

 
Kurye'nin Teslim Alınacağı Bölüm
Firma Adı :
Semt :
Adres :
Tel. (*) :
Yetkili :
Not (*) :
Kurye'nin Teslim Edileceği Bölüm
Firma Adı :
Semt :
Adres :
Tel. (*) :
Yetkili :
Not (*) :
Gidiş Tipi : Fiyat
Üye Girişi
E-mail :
Şifre :
Giriş : Giriş
Bizden haberler
Yeni Sitemiz Yayında
Yepyeni bir dizayn ve dinamik bir içerikle yeni web sitemizi yayına koymuş bulunuyoruz.
2010 Eylül 29 Çarşamba 15:02
Kurye Hesapla
Nereden :
Nereye :
Abone :
Peşin :
Abone Exp :
Peşin Exp :
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Ümraniye Kurye Tuzla Kurye Pendik Kurye Halkalı Kurye Taksim Kurye Avcılar Kurye Site Haritası  
2010 Mail Aksiyon Kurye Tüm Hakları Saklıdır. Motorlu Kurye Kodlama ve SEO Optimizasyon EFE'den